February 22
21:45
Cardiff City
Watford
21:45
West Ham United
Fulham
February 22
21:30
Milan
Empoli
February 22
22:00
Verona
Salernitana
February 22
22:00
RCD Espanyol
SD Huesca
February 22
22:00
Tenerife
? - ?
Mallorca
February 22
21:30
Werder Bremen
VfB Stuttgart
February 22
19:30
1. FC Union Berlin
DSC Arminia Bielefeld
19:30
SpVgg Greuther Fürth
1. FC Heidenheim 1846
February 22
20:00
VfR Aalen
? - ?
SG Sonnenhof Großaspach
20:00
SV Babelsberg 03
? - ?
1. FC Lokomotive Leipzig
February 22
20:30
Bonner SC
? - ?
ROT Weiss Essen
February 22
20:00
Dijon
Saint-Etienne
21:45
Strasbourg
Lille
February 22
21:00
AC Ajaccio
? - ?
Auxerre
21:00
AS Beziers
? - ?
Chateauroux
21:00
Nancy
? - ?
GFC Ajaccio
21:00
Clermont Foot
? - ?
Lorient
21:00
Troyes
? - ?
Le Havre
21:00
Metz
? - ?
Paris FC
21:00
Red Star
? - ?
Valenciennes
21:00
Brest
? - ?
Grenoble
21:00
Orleans
? - ?
Sochaux
February 22
21:00
Bourg en Bresse Peronnas
? - ?
Marignane Gignac
21:00
Villefranche Beaujolais
? - ?
Pau
21:00
Drancy
? - ?
Entente SSG
21:00
Rodez
? - ?
Dunkerque
21:00
Laval
? - ?
Cholet
21:00
Tours
? - ?
Le Mans
21:00
Concarneau
? - ?
Lyon la Duchere
21:00
Quevilly
? - ?
Avranches
February 22
21:00
VVV-Venlo
Heracles
February 22
21:00
FC Den Bosch
? - ?
MVV Maastricht
21:00
FC Twente
? - ?
FC Eindhoven
21:00
Helmond Sport
? - ?
Jong AZ Alkmaar
21:00
Jong PSV
? - ?
Roda JC Kerkrade
21:00
NEC Nijmegen
? - ?
Almere City FC
21:00
RKC Waalwijk
? - ?
FC Volendam
21:00
Cambuur
? - ?
FC Dordrecht
21:00
Telstar
? - ?
Jong Ajax
February 22
21:30
Gent
Standard Liege
21:30
Westerlo
? - ?
Lommel
February 22
21:00
SC Braga
Belenenses
23:15
Tondela
FC Porto
February 22
21:45
Dundee FC
Hibernian
14:00
Ranheim
? - ?
Stroemsgodset
16:00
FK Akhmat
? - ?
Dinamo Minsk
17:30
Molde
? - ?
Nomme JK Kalju
17:30
Sarpsborg 08
? - ?
Ventspils
February 22
20:00
AaB
SonderjyskE
February 22
20:00
Assyriska Turabdin IK
? - ?
IFK Norrkoeping
February 22
19:00
SJK
? - ?
KPV
February 22
20:30
LASK
Austria Wien
February 22
20:10
BW Linz
Wiener Neustadt
20:10
FC Liefering
SV Horn
20:10
Floridsdorfer AC
Amstetten
Postp.
SV Lafnitz
? - ?
Wattens
20:10
Austria Wien (A)
Kapfenberger SV
21:00
Wil
Lausanne
February 22
19:30
Rizespor
Yeni Malatyaspor
19:30
Goztepe
Trabzonspor
February 22
18:00
Balikesirspor
Afjet Afyonspor
18:00
Istanbulspor AS
Hatayspor
February 22
21:45
Cork City
? - ?
Waterford FC
21:45
Sligo Rovers
St. Patrick's Athletic
21:45
University College Dublin
? - ?
Bohemian FC
22:00
Finn Harps
Dundalk FC
22:00
Shamrock Rovers
? - ?
Derry City
February 22
21:45
Athlone Town
? - ?
Wexford
21:45
Cabinteely FC
? - ?
Bray Wanderers
21:45
Drogheda United
? - ?
Cobh Ramblers
21:45
Galway United FC
? - ?
Shelbourne FC
21:45
Limerick
? - ?
Longford Town
February 22
21:45
Bala Town
? - ?
Newtown
21:45
Crusaders
? - ?
Glenavon
February 22
19:00
Slovan Liberec
? - ?
Dukla Praha
February 22
19:00
MKS Arka Gdynia
Piast Gliwice
21:30
Korona Kielce
Pogon Szczecin
February 22
19:00
Rudes
? - ?
Rijeka
February 22
19:00
Vojvodina
Radnicki Nis
February 22
20:00
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
FC Viitorul Constanta
February 22
15:00
Beitar Tel Aviv Ramla FC
? - ?
Hapoel Kfar Saba FC
15:00
Hapoel Ashkelon
? - ?
Hapoel Marmorek FC
15:00
Hapoel Iksal FC
? - ?
Hapoel Afula FC
15:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
? - ?
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
15:00
Hapoel Rishon Lezion FC
? - ?
Hapoel Ironi Akko
February 23
00:00
Tigre
? - ?
Patronato de Parana
02:10
Colon
? - ?
Banfield
02:10
Lanus
? - ?
Rosario Central
22:00
CA San Miguel
? - ?
Deportivo Riestra
22:05
Barracas Central
? - ?
Comunicaciones
23:45
Club Atletico Estudiantes
? - ?
CA Talleres Remedios de Escalada
02:00
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
? - ?
Sol de Mayo
February 22
23:45
Mirassol FC SP
? - ?
Sao Bento
February 23
02:00
CA Bragantino
? - ?
Novorizontino
February 22
23:00
CD Antofagasta
Union Espanola
February 23
01:30
Colo Colo
Universidad de Concepcion
02:45
Atletico Huila
? - ?
Deportivo Pasto
February 23
02:15
Deportivo Cuenca
Emelec
23:45
Sol de America
? - ?
Sportivo San Lorenzo
February 23
01:45
Cerro Porteno
? - ?
Nacional
22:30
CD UT Cajamarca
? - ?
Carlos A. Mannucci
February 23
03:00
Universitario de Deportes
? - ?
Pirata FC
21:00
Deportivo Tachira
? - ?
Monagas SC
February 23
05:00
Atlas FC
Tigres Uanl
05:00
Tiburones Rojos de Veracruz
Cruz Azul
February 22
12:30
Cerezo Osaka
Vissel Kobe
February 23
07:00
Kawasaki Frontale
FC Tokyo
07:00
Sagan Tosu
Nagoya Grampus Eight
07:00
Sanfrecce Hiroshima
Shimizu S-Pulse
07:00
Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds
08:00
Gamba Osaka
Yokohama F.Marinos
08:00
Jubilo Iwata
Matsumoto Yamaga FC
08:00
Kashima Antlers
Oita Trinita
09:00
Shonan Bellmare
Hokkaido Consadole Sapporo
February 22
16:00
ATK
Mumbai City FC
February 22
15:00
Ratchaburi Mitr Phol FC
? - ?
Trat FC
February 22
13:30
Esteghlal Khuzestan FC
? - ?
Sanat Naft Abadan FC
14:00
FC Nassaji Mazandaran
? - ?
Foolad Khuzestan FC
14:00
Machine Sazi FC
? - ?
Paykan FC
14:00
Padideh Khorasan FC
? - ?
Sepidrood Rasht SC
14:30
Esteghlal
? - ?
Sanat Naft Abadan FC
14:55
AL Taawoun FC
AL Batin FC
17:15
AL Qadisiyah FC
AL Shabab FC (KSA)
19:25
AL Wehda FC
Ohud Medina
February 22
10:50
Central Coast Mariners FC
Brisbane Roar FC
February 23
08:35
Wellington Phoenix FC
Sydney FC
February 22
19:00
CA Bordj Bou Arreridj
? - ?
JS Saoura
February 22
15:00
El Hodood
? - ?
Misr El-Maqasa
18:00
Nogoom FC
? - ?
Al Masry
20:00
Chippa United FC
Lamontville Golden Arrows