Sweden - Cup
March 16
AET
Djurgaarden
Haecken
March 17
AET
AIK
AFC Eskilstuna *
Sweden - Cup:: group 1
March 2
FT
AIK
1 - 0
Oergryte IS
FT
Joenkoepings Soedra
Norrby
Sweden - Cup:: group 2
March 2
FT
IFK Norrkoeping
AFC Eskilstuna
FT
IFK Vaernamo
Assyriska Turabdin IK
Sweden - Cup:: group 3
March 2
FT
Degerfors
Oesters IF
FT
Malmoe FF
Falkenbergs FF
Sweden - Cup:: group 4
March 4
FT
Hammarby IF
Dalkurd FF
FT
Varbergs Bois
Eskilsminne IF
Sweden - Cup:: group 5
March 2
FT
Haecken
Brommapojkarna
FT
IK Brage
FC Rosengaard 1917
Sweden - Cup:: group 6
March 3
FT
Halmstads BK
Karlstad BK
FT
Oestersunds FK
Sirius
Sweden - Cup:: group 7
March 3
FT
Djurgaarden
Elfsborg
FT
IK Frej Taeby
Hassleholms IF
Sweden - Cup:: group 8
March 3
FT
GAIS
Nyköpings Bis
FT
Oerebro
IFK Gothenburg
Sweden - Allsvenskan
March 31
15:00
AIK
? - ?
Oestersunds FK
15:00
Falkenbergs FF
? - ?
Oerebro
15:00
Kalmar FF
? - ?
Sirius
17:30
AFC Eskilstuna
? - ?
IFK Gothenburg
17:30
Helsingborgs IF
? - ?
IFK Norrkoeping
April 1
19:00
Djurgaarden
? - ?
GIF Sundsvall
19:00
Elfsborg
? - ?
Hammarby IF
19:00
Malmoe FF
? - ?
Haecken
Sweden - Superettan
March 30
14:30
Brommapojkarna
? - ?
Vasteraas SK
17:00
Mjallby AIF
? - ?
Varbergs Bois
17:00
Oergryte IS
? - ?
Norrby
17:00
Trelleborgs FF
? - ?
GAIS
March 31
15:00
Oesters IF
? - ?
Dalkurd FF
17:30
Syrianska
? - ?
Degerfors
April 1
19:00
IK Brage
? - ?
IK Frej Taeby
April 6
14:00
Rynninge IK
? - ?
Akropolis IF
15:00
Karlstad BK
? - ?
Vasalunds IF
16:00
Karlslunds IF
? - ?
IF Sylvia
April 7
15:00
Carlstad United
? - ?
BK Forward
15:00
FC Linkoping City
? - ?
Bodens BK
15:00
Sandvikens IF
? - ?
Sollentuna FF
19:00
Nyköpings Bis
? - ?
Gefle
19:00
Team TG FF
? - ?
Umea FC
April 6
14:00
Torns IF
? - ?
IK Oddevold
15:00
Utsiktens BK
? - ?
Tvaakers IF
15:30
Eskilsminne IF
? - ?
Aatvidaberg
April 7
19:00
Assyriska Turabdin IK
? - ?
Skovde AIK
19:00
IFK Vaernamo
? - ?
Oskarshamns AIK
19:00
Kristianstad FC
? - ?
Lunds BK
19:00
Landskrona
? - ?
FC Trollhattan
19:00
Ljungskille SK
? - ?
Lindome GIF