Sweden - Allsvenskan
May 24
FT
GIF Sundsvall
AIK
May 25
FT
Haecken
IFK Gothenburg
FT
Malmoe FF
AFC Eskilstuna
FT
Helsingborgs IF
Falkenbergs FF
May 26
FT
Djurgaarden
Oestersunds FK
FT
Kalmar FF
Elfsborg
May 27
20:00
Hammarby IF
IFK Norrkoeping
20:00
Oerebro
Sirius
May 28
20:00
Malmoe FF
GIF Sundsvall
Sweden - Superettan
May 25
FT
Halmstads BK
Degerfors
FT
IK Frej Taeby
Varbergs Bois
FT
Syrianska
Brommapojkarna
FT
Joenkoepings Soedra
IK Brage
May 26
FT
Mjallby AIF
GAIS
FT
Trelleborgs FF
Oesters IF
May 27
20:00
Vasteraas SK
Norrby
May 28
20:00
Dalkurd FF
Oergryte IS
May 25
FT
Team TG FF
Karlslunds IF
FT
Bodens BK
0 - 1
Carlstad United BK
FT
IF Sylvia
Akropolis IF
FT
Karlstad BK
Gefle
FT
Sollentuna FF
1 - 1
BK Forward
May 26
FT
Umea FC
3 - 0
Nykopings Bis
FT
Sandvikens IF
FC Linkoping City
FT
Vasalunds IF
Rynninge IK
May 29
20:00
Rynninge IK
? - ?
Carlstad United BK
20:30
BK Forward
? - ?
Akropolis IF
May 30
16:00
FC Linkoping City
? - ?
Vasalunds IF
16:00
Gefle
? - ?
Team TG FF
16:30
Bodens BK
? - ?
Sollentuna FF
17:00
IF Sylvia
? - ?
Sandvikens IF
17:00
Nykopings Bis
? - ?
Karlstad BK
18:00
Karlslunds IF
? - ?
Umea FC
May 25
FT
Lindome GIF
0 - 0
Eskilsminne IF
FT
Oskarshamns AIK
Lunds BK
FT
Aatvidaberg
Tvaakers IF
FT
Assyriska Turabdin IK
Ljungskile SK
FT
Kristianstad FC
IFK Vaernamo
FT
Utsiktens BK
1 - 0
IK Oddevold
May 26
FT
Torns IF
1 - 1
Landskrona BoIS
May 29
20:00
IFK Vaernamo
? - ?
Torns IF
20:00
Ljungskile SK
? - ?
Utsiktens BK
20:30
FC Trollhattan
? - ?
Lindome GIF
May 30
15:00
Tvaakers IF
? - ?
Skovde AIK
16:00
Eskilsminne IF
? - ?
Oskarshamns AIK
17:00
Landskrona BoIS
? - ?
Assyriska Turabdin IK
17:00
Lunds BK
? - ?
Aatvidaberg
18:00
IK Oddevold
? - ?
Kristianstad FC
Sweden - Cup
May 30
16:00
Haecken
AFC Eskilstuna
May 21
FT
IK Franke
Gamla Upsala
FT
Ifoe Bromoella IF
Lunds BK
AET
Vaargaarda IK *
Lindome GIF
Sweden - Cup:: group 1
March 2
FT
AIK
1 - 0
Oergryte IS
FT
Joenkoepings Soedra
Norrby
Sweden - Cup:: group 2
March 2
FT
IFK Norrkoeping
AFC Eskilstuna
FT
IFK Vaernamo
Assyriska Turabdin IK
Sweden - Cup:: group 3
March 2
FT
Degerfors
Oesters IF
FT
Malmoe FF
Falkenbergs FF
Sweden - Cup:: group 4
March 4
FT
Hammarby IF
Dalkurd FF
FT
Varbergs Bois
Eskilsminne IF
Sweden - Cup:: group 5
March 2
FT
Haecken
Brommapojkarna
FT
IK Brage
FC Rosengaard 1917
Sweden - Cup:: group 6
March 3
FT
Halmstads BK
Karlstad BK
FT
Oestersunds FK
Sirius
Sweden - Cup:: group 7
March 3
FT
Djurgaarden
Elfsborg
FT
IK Frej Taeby
Hassleholms IF
Sweden - Cup:: group 8
March 3
FT
GAIS
Nykopings Bis
FT
Oerebro
IFK Gothenburg
 

Get 10.99 Free Credits! Live Hot Flirts for You!