17:00
Newport County
Tranmere Rovers
May 25
19:00
Frosinone
Chievo
21:30
Bologna
Napoli
22:00
Benevento
Cittadella
15:30
Cuneo
Lucchese
19:00
Bisceglie
Paganese
19:00
Pordenone Calcio
? - ?
Juve Stabia
May 25
17:00
Rayo Majadahonda
? - ?
Cordoba
19:00
Osasuna
? - ?
Las Palmas
19:00
Sporting Gijon
? - ?
Albacete
19:00
Real Madrid Castilla
? - ?
Cartagena
20:00
CD Badajoz
? - ?
Logrones
May 25
22:00
Barcelona
Valencia
May 25
21:00
RasenBallsport Leipzig
FC Bayern München
19:30
RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles
21:45
Sparta Rotterdam
De Graafschap
May 25
19:15
Sporting CP
FC Porto
17:00
Hearts
? - ?
Celtic
15:00
England
? - ?
Denmark
17:00
France
? - ?
Thailand
19:00
France U20
? - ?
Saudi Arabia U20
19:00
Panama U20
? - ?
Mali U20
16:30
Portugal U20
? - ?
South Korea U20
21:30
Argentina U20
? - ?
South Africa U20
18:00
FC Koebenhavn
FC Nordsjaelland
18:00
FC Midtjylland
Esbjerg FB
18:00
OB
Broendby IF
14:45
Fredericia
? - ?
Hvidovre IF
14:45
FC Helsingoer
? - ?
Lyngby
14:45
HB Koege
? - ?
FC Roskilde
14:45
Naestved
? - ?
Thisted
14:45
Silkeborg
? - ?
Nykoebing FC
14:45
Viborg FF
? - ?
Fremad Amager
14:00
Aarhus Fremad
? - ?
Ringkobing IF
14:00
Vanloese IF
? - ?
Middelfart BK
15:00
Jammerbugt FC
? - ?
HIK Hellerup
16:00
Broenshoej BK
? - ?
B 93 Kopenhagen
16:00
Kolding IF
? - ?
Brabrand
14:00
Hilleroed
? - ?
Dalum
14:00
Tarup-Paarup
? - ?
Odder IGF
14:00
Vejgaard
? - ?
Slagelse
15:00
FC Sydvest 05
? - ?
Kjellerup
15:00
Frem
? - ?
Marienlyst
May 25
19:00
Vaalerenga
Lillestroem
May 25
16:30
Tromsdalen
? - ?
KFUM Oslo
16:30
Ull/Kisa
? - ?
Hamarkameratene
May 25
17:00
Haecken
IFK Gothenburg
17:00
Malmoe FF
AFC Eskilstuna
19:00
Helsingborgs IF
Falkenbergs FF
May 25
17:00
Halmstads BK
Degerfors
17:00
IK Frej Taeby
Varbergs Bois
17:00
Syrianska
Brommapojkarna
19:00
Joenkoepings Soedra
IK Brage
17:00
HIFK
FC Inter
17:00
RoPS
SJK
May 25
17:00
AC Kajaani
? - ?
FC KTP
17:00
AC Oulu
? - ?
TPS
17:00
FF Jaro
? - ?
Haka
17:00
Musan Salama
? - ?
MYPA
18:00
FC Wacker Innsbruck
Mattersburg
18:00
Rapid Wien
Altach
18:00
Hartberg
Admira Moedling
20:00
Young Boys
Luzern
20:00
FC Basel 1893
Xamax
20:00
Lugano
Grasshoppers
20:00
Sion
Thun
20:00
FC Zuerich
FC ST Gallen 1879
May 25
19:00
Konyaspor
Akhisar Belediyespor
21:30
Longford Town
? - ?
Athlone Town
May 25
21:00
St Michael's
? - ?
Sheriff YC
May 25
19:00
HK Kopavogs
? - ?
Grindavik
19:30
KA Akureyri
? - ?
IBV Vestmannaeyjar
21:00
Vikingur Reykjavik
? - ?
KR Reykjavik
18:00
Bohemians 1905
Opava
18:00
Pribram
Dukla Praha
18:00
Slovacko
Karvina
16:00
Hradec Kralove
? - ?
FK MAS Taborsko
16:00
FC Vlasim
? - ?
SK Prostejov
16:00
Vysocina Jihlava
? - ?
FC Zbrojovka Brno
16:00
Sokolov
? - ?
Usti nad Labem
16:00
Trinec
? - ?
SK Dynamo Ceske Budejovice
16:00
FK Varnsdorf
? - ?
Znojmo
16:00
MFK Chrudim
? - ?
Zizkov
16:00
Vitkovice
? - ?
Pardubice
May 25
13:00
FC Sibir Novosibirsk
? - ?
FC Krasnodar-2
15:00
FC Armavir
? - ?
FC Ska-Khabarovsk
15:00
FC Baltika Kaliningrad
? - ?
FC Tyumen
15:00
FC Fakel Voronezh
? - ?
Tom Tomsk
15:00
FC Khimki
? - ?
FC Luch Vladivostok
15:00
FC Nizhny Novgorod
? - ?
Mordovya
15:00
FC Rotor
? - ?
FC Chertanovo Moscow
15:00
FC Shinnik Yaroslavl
? - ?
FC Avangard Kursk
15:00
FC Spartak-2 Moscow
? - ?
PFC Sochi
15:00
FC Tambov
? - ?
FC Zenit-2 St Petersburg
16:00
Luki-Energiya
? - ?
Murom
11:00
Zenit Irkutsk
? - ?
Irtysh
12:00
FC Chita
? - ?
Dinamo Barnaul
17:00
Karpaty Lviv
Olimpik Donetsk
17:00
Vorskla Poltava
Chornomorets Odesa
17:00
Desna
Arsenal Kyiv
May 25
21:00
Slaven
? - ?
Rijeka
May 25
16:45
Domzale
Maribor
18:55
Aluminij
NK Olimpija Ljubljana
18:55
NK Krsko
Gorica
18:55
Rudar Velenje
NK Triglav Kranj
18:55
NS Mura
NK Celje
May 25
20:30
Budapest Honved
? - ?
Vidi FC
May 25
20:00
Astra Giurgiu
FC Viitorul Constanta
May 25
16:15
FC Minsk
? - ?
FK Gorodeya
18:15
Slavia Mozyr
? - ?
FC Torpedo Minsk
20:45
Dinamo Brest
? - ?
Neman Grodno
May 25
16:00
FK Spartaks
? - ?
FS Metta/LU
15:00
Dinamo-Auto
? - ?
Zimbru
17:00
Codru
? - ?
Speranta
18:00
FK Mladost Doboj Kakanj
? - ?
FK Krupa
18:00
FK Radnik Bijeljina
? - ?
FK Sloboda Tuzla
18:00
FK Tuzla City
? - ?
FK Zeljeznicar
18:00
FK Zvijezda 09
? - ?
Hsk Zrinjski Mostar
18:00
Celik Zenica
? - ?
Siroki Brijeg
18:00
NK Gosk Gabela
? - ?
FK Sarajevo
18:30
Buducnost Podgorica
? - ?
Sutjeska
18:30
FK Iskra
? - ?
Rudar Pljevlja
18:30
Grbalj Radanovici
? - ?
Mornar
18:30
OFK Titograd
? - ?
Petrovac
18:30
Zeta
? - ?
FK Lovcen
20:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
? - ?
Hapoel Hadera
20:00
Hapoel Beer Sheva FC
? - ?
Maccabi Tel Aviv FC
20:00
Maccabi Netanya FC
? - ?
Maccabi Haifa FC
22:35
Sarmiento
Independiente Rivadavia
19:05
Colegiales
? - ?
San Telmo
00:45
Atletico Tucuman
Tigre
May 25
22:00
Botafogo FR RJ
Palmeiras
May 26
01:00
Gremio
Atletico Mineiro MG
May 25
17:00
Coritiba
? - ?
Cuiaba EC MT
22:30
Ponte Preta
? - ?
Parana Clube PR
22:30
Sao Bento
? - ?
Oeste FC
May 26
01:00
Brasil de Pelotas RS
? - ?
America MG
01:00
Operario Fec PR
? - ?
Botafogo FC SP
21:45
CD Antofagasta
Union La Calera
May 26
02:30
Colo Colo
Audax Italiano La Florida
01:00
Millonarios
? - ?
Deportivo Pasto
May 25
23:00
Fuerza Amarilla SC
LDU de Quito
May 26
01:15
El Nacional
CSD Macara
03:30
Deportivo Cuenca
Guayaquil City
19:15
Sporting Cristal
? - ?
FBC Melgar
23:30
Ayacucho FC
? - ?
Universitario de Deportes
May 26
01:45
Academia Cantolao
? - ?
Universidad San Martin
04:00
Sport Boys
? - ?
Alianza Universidad
21:00
CA Juventud De Las Piedras
? - ?
River Plate
21:00
Defensor Sporting
? - ?
Fenix
21:00
Rampla Juniors
Nacional
23:00
Zulia
? - ?
Caracas
FT
Los Angeles FC
Montreal Impact
22:30
Chicago Fire
New York City FC
May 26
02:00
Vancouver Whitecaps FC
FC Dallas
02:30
FC Cincinnati
New York Red Bulls
02:30
New England Revolution
DC United
02:30
Philadelphia Union
Portland Timbers
03:00
Minnesota United
Houston Dynamo
04:00
Colorado Rapids
Columbus Crew
May 26
02:00
Chattanooga Red Wolves Sc
? - ?
Greenville Triumph Sc
03:00
South Georgia Tormenta FC
? - ?
Lansing Ignite Fc
01:00
Sky Blue FC
? - ?
Portland Thorns
03:00
Utah Royals
? - ?
Orlando Pride
23:00
York 9 FC
? - ?
Forge FC
May 26
01:30
Cavalry FC
? - ?
HFX Wanderers FC
May 25
FT
Consadole Sapporo
Gamba Osaka
FT
Shimizu S-Pulse
Vegalta Sendai
live 73'
Cerezo Osaka
FC Tokyo
May 26
07:00
Yokohama F.Marinos
Jubilo Iwata
08:00
Sagan Tosu
Kashima Antlers
08:00
Urawa Red Diamonds
Sanfrecce Hiroshima
09:00
Nagoya Grampus Eight
Matsumoto Yamaga
09:00
Vissel Kobe
Shonan Bellmare
May 25
FT
Kyoto Sanga FC
Renofa Yamaguchi
FT
V-Varen Nagasaki
Tokushima Vortis
live 73'
Tokyo Verdy
JEF United Ichihara Chiba
live 33'
Ventforet Kofu
0 - 0
Yokohama FC
11:00
Ehime FC
? - ?
Mito Hollyhock
13:30
FC Ryukyu
? - ?
Albirex Niigata
May 26
07:00
Kagoshima United
? - ?
Avispa Fukuoka
08:00
Montedio Yamagata
? - ?
Zweigen Kanazawa
08:00
Tochigi SC
? - ?
Fagiano Okayama
09:00
Kashiwa Reysol
? - ?
Omiya Ardija
May 25
FT
Arterivo Wakayama
Saga Lixil
FT
Honda Lock
Tokushima FC
FT
Iwaki FC
Sendai Univesity
FT
MIO Biwako Shiga
0 - 2
FC Osaka
FT
Matsue City FC
Kamatamare Sanuki
FT
Saurcos Fukui
Honda FC
FT
Thespakusatsu Gunma
1 - 0
Tokyo International University
FT
Tochigi Uva
Vanraure Hachinohe
FT
Toin University of Yokohama
Yamagata University
May 26
07:00
Blaublitz Akita
? - ?
Meiji University
07:00
Gainare Tottori
? - ?
International Pacific University
07:00
Gifu Keizai University
? - ?
Hokuriku University
07:00
Giravanz Kitakyushu
? - ?
Tokuyama University
07:00
Grulla Morioka
? - ?
Yamanashi Gakuin University
07:00
Hokkaido University
? - ?
Ryutsu Keizai University
07:00
Kataller Toyama
? - ?
FC Kariya
07:00
MD Nagasaki
? - ?
Kochi United SC
07:00
Matsuyama University
? - ?
Okinawa
07:00
Nagano Parceiro
? - ?
Niigata University
07:00
Nara Club
? - ?
Ritsumeikan University
07:00
Roasso Kumamoto
? - ?
Verspah Oita
07:00
Urayasu SC
? - ?
Hosei University FC
07:00
Veertien Kuwana
? - ?
Kwansei Gakuin University
07:05
SRC Hiroshima
? - ?
Kanoya University
15:30
Tampines Rovers FC
? - ?
Geylang International FC
15:30
Warriors FC
? - ?
Hougang United FC
May 25
live 5'
Beijing Renhe
Tianjin Teda
14:35
Hebei CFFC
Jiangsu Suning FC
14:35
Wuhan Zall
Tianjin Tianhai
May 25
live 5'
Heilongjiang Lava Spring
1 - 0
Liaoning Hongyun
11:00
Pohang Steelers
? - ?
FC Seoul
13:00
Gangwon FC
? - ?
Jeju United
13:00
Seongnam FC
? - ?
Ulsan Hyundai
11:00
Suwon FC
? - ?
Daejeon Citizen FC
13:00
FC Anyang
? - ?
Seoul E-Land FC
May 26
09:00
Asan Mugunghwa FC
? - ?
Gwangju FC
13:45
Nakhon Ratchasima FC
? - ?
Port FC
14:00
Trat FC
? - ?
Chiangrai United
15:00
Chiangmai FC
? - ?
Prachuap FC
15:00
Sukhothai FC
? - ?
Chainat FC
16:00
Suphanburi FC
? - ?
PTT Rayong FC
May 25
13:00
Da Nang
? - ?
Hoang Anh Gia Lai
13:00
Khanh Hoa Nha Trang
? - ?
Quang Nam FC
15:00
TP Ho Chi Minh
? - ?
Song Lam Nghe An
May 25
16:30
PSS Sleman
? - ?
Semen Padang
17:00
Perak
? - ?
Melaka United
17:00
PKNS FC
? - ?
Petaling Jaya City FC
May 25
FT
University of Tasmania SC
Devonport City
16:00
Tshakhuma Tsha Madzivhandila Fc
Royal Eagles
 

Get 10.99 Free Credits! Live Hot Flirts for You!